חוקר פרטי בגידות

בניית תיק גירושין
 
 
 בניית תיק גירושין ע"י בלש פרטי - חקירת בגידות
 
מעקבים, חקירות כלכליות לאיתור כספים שהוברחו
 
 
 משרד חקירות ידע חקירות מעסיק בלשים פרטיים מומחים בחקירה, איסוף ותיעוד של חומר קביל והכרחי לצורך בניית תיקי גירושין ותיקי אישות. 
להלן כמה גורמים שיש לתת עליהם את הדעת לפני ובמהלך הליך גירושין: 
 
 
 
תשלום מזונות 
גובהם של דמי מזונות נקבע על פי רמת החיים ורמת ההכנסה של בני הזוג. נדרשת חקירה מעמיקה על מנת לקבל מידע מדויק ומתועד ושהינו קביל בבית משפט, על רמת הכנסה של בן או בת הזוג, גם בעת קביעת גובה דמי מזונות וגם בעת תביעה בגין אי תשלום מזונות. 
חקירה מסוג זה הינה חקירה כלכלית: בלש פרטי או צוות בלשים מנהלים מעקב וחקירה אודות זרימת כספים, מקורות הכנסה, הטבות סוציאליות אותן מקבל בן או בת הזוג.
 

חלוקת רכוש

נושא חלוקת הרכוש הינו אחד הנושאים המרכזיים בהליך גירושין ובבניית תיק גירושין. הנושא הינו מורכב ורגיש ובעל ההשפעה הגדולה ביותר על עתידו הכלכלי של כל אחד מבני הזוג, ומצריך חקירה , איסוף ראיות ועבודה יסודית ומקיפה של בלש פרטי או חוקר פרטי מנוסים. 
העיקרון שנקבע על ידי בית המשפט העליון ושעל פיו עובדים בתי המשפט בישראל הוא שכל רכוש מכל סוג שהוא אשר צבר כל אחד מבני הזוג במהלך חיי הנישואין וכל עוד חיו בני הזוג תחת קורת גג אחת וקיימו מינימום של חיים משותפים – מחולק בין שני הצדדים בחלקים שווים, בלא חשיבות על שם מי הוא רשום.

חשוב לציין כי גם אם אחד מבני הזוג אינו משתכר אך עוסק בעבודת גידול הילדים, עבודת משק הבית, ועידודו וטיפוחו של בן הזוג העובד, המאמץ שהשקיע שקול למאמץ שהשקיע בן הזוג העובד והוא זכאי לחלק שווה ברכוש ובנכסים.

 
הנכסים המתחלקים בין בני הזוג
זוגות מתגרשים מנהלים ויכוחים על נכסים אשר יש לחלק במסגרת חלוקת רכוש. 
בדרך כלל, כל זכות שהיא שיש לה שווי כלכלי, ונצברה במהלך חיי הנישואין תחולק בין בני הזוג בחלקים שווים.
גם קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים מענקי מחקר ואופציות אשר נצברו ע"י בני הזוג במהלך החיים המשותפים מוגדרות רכוש משותף, ומתחלקות בין בני הזוג בחלקים שווים.
משרד חקירות "ידע חקירות", מלווה את לקוחותיו לפני ובמהלך בניית תיק גירושין - נעשיית עבודת חקירה , בילוש מקצועית לצורך איסוף ותיעוד בדו"ח חקירה של כל האינפורמציה לגבי נכסים ורכוש משותף.


חובות משותפים
חובות שנבעו ממהלך החיים המשותפים, או מרכישת נכס משותף, הם משותפים ובני הזוג נושאים בחוב זה בחלקים שווים. 
לעומת זאת, חוב שאינו קשור למשק הבית המשותף, לא יכנס למסגרת האיזון בין הצדדים, ובן הזוג שאינו אשם בחוב אינו צריך לשאת בו. למשל: חוב שנוצר ע"י בן הזוג השני ע"י פעולות לא חוקיות, במסגרת בגידות , בשל הימורים וכד´.

בלש פרטי או חוקר פרטי אחראי על חקירה והוכחת ראיות  חובות שנצברו במשותף  ולגבי חובות שנצברו ע"י בן הזוג השני ובאשמתו.

 ניסיונות הברחת נכסים מצד בן/בת הזוג

במקרים רבים, יכול אחד מבני הזוג להחזיק ב- חשבון בנק סודי, לרוקן את חשבון הבנק המשותף בלא ידיעת בן/ בת הזוג, ולבצע פעולת הברחת  כספים או הברחת נכסים לחו"ל ואף להמציא חובות פיקטיביים.

חוקרים פרטיים במשרדנו, ע"י עבודת חקירה , בילוש , או מעקב מגלים ניסיונות הברחת נכסים או הסתרת נכסים. משרד חקירות "ידע חקירות" עוזר בהליכי הוצאת צו מניעה האוסר על בן/ בת הזוג לעשות כל פעולה ברכוש.

רכוש אשר אחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו
בעת חלוקת רכוש בין בני הזוג, הרכוש שמחולק, הוא למעשה, רק רכוש שאתם יודעים על קיומו. 
ומה אם ישנו רכוש אשר אתם אינכם יודעים על קיומו?! 
מצב כזה יכול לקרות, למשל, כאשר אחד מבני הזוג מקים עסק או חברה במהלך חיי הנישואין ורושם את המניות והרכוש על שמו בלבד. לבן/ בת הזוג לא יהיה מידע לגבי היקף פעילות החברה או העסק, גודל נכסים (או לחילופין גודל חובות).
חשוב שיהיה בידיכם  כל מידע לגבי פעילויות עסקיות של בן/ בת הזוג, אופיין והיקפן. אם אין לכם את מידע מדויק ומפורט- אתם עלולים להפסיד הרבה מאוד כסף.
שימוש בשירותיו של חוקר פרטי או בלש פרטי מנוסה יחסוך לכם הרבה נזקים ועוגמת נפש.
 
 
במסגרת שירותינו, משרד חקירות "ידע חקירות" מעביר ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.
דוח חקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי, קביל בבית משפט ויכול לשמש חומר ראייתי במקרה הצורך. 
משרד חקירות ידע חקירות עובד עם עורכי דין לענייני אישות ומשפחה מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בתחום.