איתור יורשים - ירושה

איתור יורשים, איתור ירושות, חקירות בנושאי תביעות ומאבקי ירושה
 
משרד החקירות "ידע חקירות" מספק מגוון שירותים הקשורים בתביעות ומאבקי ירושה, באיתור יורשים ואיתור ירושות. החוקרים והבלשים מטעמנו הינם מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום.

השירותים אותם אנו מספקים בנושאי יורשים וירושה:

1)  במקרים רבים חייבים הולכים לעולמם ומשאירים אחריהם חובות בלתי סגורים. קיימים מקרים רבים בהם ניתן לדרוש את תשלום החוב מהעיזבון (ירושה) שהחייב השאיר אחריו. החוקרים והבלשים ב"ידע חקירות" יאתרו עבורכם את היורשים ונתונים על היקף הירושה ויעזרו לכם לגבות את חובכם. 
 
 
"סדר עדיפות בין חובות העיזבון (תיקון תשנ"ג):
(א) הסכומים הבאים (בחוק זה - חובות העיזבון) יסולקו לפי סדר עדיפות זה:
  1. ההוצאות הכרוכות בהלוויית המוריש, בקבורתו ובהצבת מצבה על קברו, לפי הנהוג באותן נסיבות;
  2. ההוצאות של צו ירושה, של צו קיום ושל ניהול העיזבון במידה שהן חלות על העיזבון;
  3. החובות שהמוריש היה חייב ערב מותו ולא נתבטלו במותו (בחוק זה – חובות המוריש) לרבות המגיע לאשתו על פי כתובה במידה שסכום הכתובה אינו עולה על סכום סביר............."
2)   חקירה ואיסוף ראיות במקרים בהם ישנו חשד לכתיבת צוואה תחת לחצים והשפעה בלתי הוגנת, או לחילופין, לזיוף צוואה או חלק ממנה. 

3)   חקירה ואיתור רכוש או נכסים במקרה וישנו חשד כי ישנה השתלטות של גורם זר על נכסים רכוש או נכסים שאמורים לעבור במסגרת ירושה, או כי ישנם רכוש ונכסים שאין יודעים עליהם.
 
4)   חקירה, תיעוד ואיסוף ראיות במקרי התחזות ליורשים.
 
במסגרת שירותיה, "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.
דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.


לקבלת ייעוץ חינם בנושא איתור יורשים וירושות ומאבקי ירושה, התקשרו,
24 שעות ביממה, לטלפון- 054-5357515