הטרדות טלפוניות וחשיפת מספר חסוי

חשיפת מספרי טלפון חסויים וטיפול בהטרדות טלפוניות


משרד החקירות "ידע חקירות" מתמחה באיתור מספרי טלפון ומספרים חסויים בארץ ובעולם ובחקירה וטיפול בהטרדה טלפונית.

בעזרת הציוד המתקדם שברשותנו והניסיון הרב שצברנו בתחום נוכל לתעד ולהקליט ע"י מערכת ממוחשבת מיוחדת כל שיחת טלפון שתתקבל, לכל מכשיר טלפון ובכל שעה, כמובן מבלי שמבצע השיחה ידע על כך, ואף לחשוף את מספר הטלפון ממנו בוצעה השיחה – קווי או סלולארי, גם אם הוא מופיע כחסוי או חסום.

השרות ניתן להפעלה מיידית. צרו עימנו קשר עכשיו, ועוד היום נחבר אתכם למערכת כזו, ונוכל להקליט את השיחות המתבצעות במכשיר הטלפון שלכם ולחשוף את זהותם של המטרידים אתכם.

לאחר חשיפת המספר החסוי, עושה חוקר פרטי ב"ידע חקירות" בדיקה וחקירה לצורך איתור המספר ובעליו. אנו אוספים ומתעדים את כל הפרטים הדרושים על הבעלים של המספר ועל המטריד,שמו המלא, פרטיו האישיים, כתובתו וכל פרט שיידרש.

לקוחות רבים מגיעים אלינו לאחר שפנו למשטרה בתלונה על הטרדה טלפונית ממספר אנונימי. ברוב המוחלט של המקרים, למשטרת ישראל אין את הזמן והמשאבים לטפל בתלונות אלו, והן אינם עומדות בסדר העדיפויות שלה. אנו עוזרים ללקוחותינו לאסוף את המידע הנדרש על המטריד האנונימי, ובמקרים רבים, לבקשת הלקוח, חוקרי המשרד המנוסים בתחום ומוכשרים לכך, משוחחים עם המטריד, בודקים את מניעיו, וברוב המקרים אף מביאים להפסקת ההטרדות.

ישנם מקרים חמורים יותר בהם נדרשת התערבות של המשטרה. במקרים כאלה, כאשר המתלונן מגיש את התלונה יחד עם כל המידע שאספנו עבורו, הטיפול של המשטרה הופך להיות מהיר מאוד ויעיל מאוד. 

הבלשים ב"ידע חקירות" יוצאי יחידות מודיעיניות מיוחדות, ואגפי מודיעין בגופים ביטחוניים שונים. 
 
במסגרת שירותיה "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.
דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.
 
 
לקבלת ייעוץ חינם בנושא איתור מספרי טלפון, מספרים חסויים והטרדות טלפוניות התקשרו, 24 שעות ביממה, לטלפון- 054-5357515
 
שאלות ופרטים נוספים
אנו שמחים לעמוד לרשותך בכל שאלה ובכל עת. חסכו זמן יקר ובררו פרטים דרכינו
צור קשר