איתור מספרי טלפון - הטרדות טלפוניות

איתור מספרי טלפון בארץ ובעולם, חשיפת מספר חסוי וטיפול בהטרדות טלפוניות
 
 
משרד החקירות "ידע חקירות" מתמחה באיתור מספרי טלפון ומספרים חסויים בארץ ובעולם ובחקירה וטיפול בהטרדות בטלפון.
 
איתור מספרי טלפון
אינך מצליח לאתר את מספר הטלפון (קווי או סלולארי) של אדם, גוף או חברה? פנה אלינו ונאתר בשבילך במהירות וביעילות מספרי טלפון מכל הסוגים ובכל מקום בעולם. 
 
 
טיפול בהטרדות טלפוניות וחשיפת מספרי טלפון חסויים 
לקוחות רבים מגיעים אלינו לאחר שפנו למשטרה בתלונה על הטרדה טלפונית ממספר אנונימי. ברוב המוחלט של המקרים, למשטרת ישראל אין את הזמן והמשאבים לטפל בתלונות אלו, והן אינם עומדות בסדר העדיפויות שלה. אנו עוזרים ללקוחותינו לאסוף את המידע הנדרש על המטריד האנונימי, ובמקרים רבים, לבקשת הלקוח, חוקרי המשרד המנוסים בתחום ומוכשרים לכך, משוחחים עם המטריד, בודקים את מניעיו, וברוב המקרים אף מביאים להפסקת ההטרדות. 
ישנם מקרים חמורים יותר בהם נדרשת התערבות של המשטרה. במקרים כאלה, כאשר המתלונן מגיש את התלונה יחד עם כל המידע שאספנו עבורו, הטיפול של המשטרה הופך להיות מהיר מאוד ויעיל מאוד.  
בעזרת הציוד המתקדם שברשותנו והניסיון הרב שצברנו בתחום נוכל לתעד ולהקליט ע"י מערכת ממוחשבת מיוחדת כל שיחת טלפון שתתקבל, לכל מכשיר טלפון ובכל שעה, כמובן מבלי שמבצע השיחה ידע על כך, ואף לחשוף את מספר הטלפון ממנו בוצעה השיחה – קווי או סלולארי, גם אם הוא מופיע כחסוי או חסום. 
לאחר חשיפת המספר החסוי, עושה חוקר פרטי ב"ידע חקירות" בדיקה וחקירה לצורך איתור המספר ובעליו. אנו אוספים ומתעדים את כל הפרטים הדרושים על הבעלים של המספר ועל המטריד,שמו המלא, פרטיו האישיים, כתובתו וכל פרט שיידרש. 
השרות ניתן להפעלה מיידית. צרו עימנו קשר עכשיו, ועוד היום נחבר אתכם למערכת כזו, ונוכל להקליט את השיחות המתבצעות במכשיר הטלפון שלכם ולחשוף את זהותם של המטרידים אתכם.