איתור כספים

ביצוע איתור כספים או נכסים, בכל מקום בארץ ובעולם
 
משרד החקירות "ידע חקירות" הינו מהמובילים בארץ בתחום חקירות איתור כספים ונכסים.
 
מקרים בהם נדרשת חקירה לאיתור כספים או רכוש אחר:
 
התחמקות של בעלי חוב מלשלם את חובם בטענה כי הם חסרי כל. במידה והוכח כי ברשות החייבים נכסים רכוש או כספים- ניתן להוציא צו עיקול על אותם הכספים/נכסים עד להסדרת החוב.
  • ניסיונות להברחת כספים מצד בן/ בת הזוג:

  • במקרים רבים, יכול אחד מבני הזוג להחזיק בחשבון בנק סודי, לרוקן את חשבון הבנק המשותף בלא ידיעת בן/ בת הזוג, להבריח כספים או נכסים לחו"ל להמציא חובות פיקטיביים ולהעלים כספים מביטוחי חיים וקרנות השתלמות.

  • ע"י עבודת חקירה, בילוש ומעקב ניתן לגלות ניסיונות להברחת או הסתרת נכסים ולתת סעד של צו מניעה האוסר על בן/ בת הזוג לעשות כל פעולה ברכוש. 

  • רכוש אשר אחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו: בעת חלוקת הרכוש בין בני הזוג, הרכוש שמחולק, הוא למעשה, רק הרכוש שאתם יודעים על קיומו. ומה אם ישנו רכוש אשר אתם אינכם יודעים על קיומו?  מצב כזה יכול לקרות, למשל, כאשר אחד מבני הזוג מקים עסק או חברה במהלך חיי הנישואין ורושם את המניות והרכוש על שמו בלבד. לבן/ בת הזוג לא יהיה את המידע לגבי היקף פעילות החברה או העסק, וגודל הנכסים/כספים (או לחילופין גודל החובות).

  • חקירה ואיתור כספים רכוש או נכסים במקרה וישנו חשד כי ישנה השתלטות של גורם זר על נכסים רכוש או נכסים שאמורים לעבור במסגרת ירושה, או כי ישנם רכוש ונכסים שאין יודעים עליהם.

הבלשים בידע חקירות הינם יוצאי יחידות מודיעיניות מיוחדות, ואגפי מודיעין בגופים ביטחוניים שונים. 
 
במסגרת שירותיה, "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.
דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.
 
לקבלת ייעוץ חינם בנושא איתור כספים 
התקשרו לטלפון: 054-5357515