איתורים בארץ ובחו"ל

ביצוע כל סוגי האיתורים בארץ ובחו"ל - נכסים, חייבים, יורשים ועוד

 

איתור חייבים

מומחים באיתור חייבים בעיתיים בארץ ובעולם לרבות מקרים של שימוש בשיקים ללא כיסוי או בכרטיס אשראי גנוב.

 

איתור כתובת ומקום עבודה

איתור כתובתו של חייב שעקבותיו נעלמו, איתורים והוכחת מקום עבודה במקרה של תביעות נזיקין, איתור כתובת מגורים חדשה של אחד הצדדים בתיקי גירושין ותביעת מזונות, איתורי מען של קרוב משפחה או חבר שנעלמו עקבותיו בארץ ובעולם.

 

איתור נכסים

מומחים בחקירות לאיתור נכס או לאיתור רכוש במקרים כגון: התחמקות של בעלי חוב, ניסיונות להברחת נכסים מצד בן/ בת הזוג, רכוש אשר אחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו, השתלטות של גורם זר על נכסים, איתור רכוש או נכסים שאמורים לעבור במסגרת ירושה

 

מומחים בחקירות לאיתור כלי רכב בבעלות חייב או כל אדם או בשימושו, במקרים כגון: איתור רכוש, הכנה לקראת מעקב, התחמקות מחוב כספי, רכוש אשר אחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו, איתור רכוש או נכסים שאמורים לעבור במסגרת ירושה.

 
איתור מספרי טלפון

איתור מספרי טלפון ומספרים חסויים בארץ ובעולם, איתור מהיר ויעיל של מספרי טלפון מכל הסוגים ובכל מקום בעולם.

 

הטרדות טלפוניות

תיעוד והקלטה של כל שיחת טלפון מתקבלת, לכל מכשיר טלפון ובכל שעה, מבלי שמבצע השיחה ידע על כך, וחשיפת מספר הטלפון ממנו בוצעה השיחה – קווי או סלולארי, גם אם הוא מופיע כחסוי או חסום.

 

איתור קרובים/נעדרים

איתור קרובי משפחה בארץ ובכל מקום בעולם - החוקרים והבלשים ב"ידע חקירות" הינם מקצועיים ובעלי ניסיון רב באיתורים למיניהם, והם יוצאי יחידות מיוחדות במוסדות הביטחון השונים העוסקות באיתורים.

 

איתור יורשים

מגוון שירותים הקשורים בתביעות ומאבקי ירושה, באיתור יורשים ואיתור ירושות: איתור יורשים ונתונים על היקף הירושה ועזרה בגביית חוב, חקירה ואיסוף ראיות במקרים בהם ישנו חשד לכתיבת צוואה תחת לחצים או חשד לזיוף צוואה או חלק ממנה, השתלטות של גורם זר על נכסים רכוש או נכסים שאמורים לעבור במסגרת ירושה, תיעוד ואיסוף ראיות במקרי התחזות ליורשים.

 
"ידע חקירות" הנו משרד חקירות וותיק העובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים. במסגרת שירותיה, "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד מומחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.


 
 
לקבלת ייעוץ חינם התקשרו 24 שעות ביממה לטלפון 054-5357515