חקירת גניבות

הונאות ומעילות

 
חקירות עובדים, מעקבים, צילום סמוי ותיעוד בזמן אמת
 
הונאות, גניבות, מעילות  - משרד חקירות ידע חקירות מתמחה באיתור ותיעוד של גניבות, הונאות,  מעילות בכל ההיקפים, אם מתוך הארגון ע"י עובדים וקבלני משנה, ואם ע"י גורמים חיצוניים.

בנוסף, מסייעים חוקרים במשרד המתמחים בתחום לארגונים מתחומים שונים ולבעלי עסקים פרטיים למנוע גניבות ומעילות בעתיד.

בעזרת הניסיון הרב של חוקרים פרטיים בידע חקירות בתחום נהלי אבטחה בעסקים שונים בכלל ובנושאי גניבות מעילות בפרט, בונים חוקרים מערך אבטחה בעסק המהווה חומת ביטחון קבועה המספקת הגנה לארגון גם בטווח ארוך.

התהליך נעשה ע"י למידה והבנת החוקרים את אופן הפעילות הארגונית, בדיקה של תרחישים אפשריים העלולים להגיע לידי גניבות, מעילות או הונאות, איתור פרצות וכשלים באבטחת המידע הנכסים ומשאבי החברה או העסק, ובניית אסטרטגיית חומת ביטחון מתאימה.

לאחר בחירה משותפת של דרכי הפעולה והגדרת נהלים, מלווה משרד חקירות ידע חקירות את לקוחותיו בתהליך הדרכה והטמעה של הנהלים שהוגדרו בארגון תוך כדי בקרה גלויה וסמויה על אופן ההתנהלות של העובדים, ובאספקה, התקנה ותפעול של הציוד הטכני הדרוש.
 
 
במסגרת שירותיה, "ידע חקירות" מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.
דוח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד החקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.