חוקר פרטי

חוקר פרטי מורשה משרד המשפטים - מחויבים לחיסיון לקוחותינו! 
 

משרד החקירות "ידע חקירות" מנוהל ע"י שי מדר חוקר פרטי למעלה מ 25 שנה, מורשה מטעם משרד המשפטים לניהול משרד חקירות. 

במשרדינו מועסקים חוקרים פרטיים מורשים העובדים ברישיון משרד המשפטים לביצוע כל סוגי החקירות לפי סוג התמחות של כל חוקר, החקירות הינן איכותיות, ברמה גבוה וללא פשרות.
חוקר פרטי ממשרד ידע חקירות מחזיק בידיו סט כלים רחב ומגוון. אנו שמים דגש על אמצעים טכנולוגיים מעודכנים לרמה הגבוה ביותר, שימוש במצלמות סמויות תוך כדי עבודה בשטח, איסוף מודיעין איכותי באץ ובעולם, החוקרים במשרדנו פועלים רק כחוק, ע"פ חוק בישראל ומוגדר כמי שמספק שרותי איסוף והשגת ראיות אודות נחקרים, במסגרת מגבלות החוק בדרכים מגוונות ומתוחכמות ותוך מחויבות לשמירה על חיסיון.

לפי החוק במדינת ישראל, לא יעסוק אדם כחוקר פרטי, אלא אם יש בידו רישיון לעסוק בחקירות פרטיות מאת הוועדה לרישוי חוקרים פרטיים ושרותי שמירה בישראל, תחת משרד המשפטים. 

אנו מספקים את שירותינו ללקוחות שונים בכל המגזרים, לקוחות פרטיים, חברות קטנות וגדולות, חברות ציבוריות ומשרדי עורכי דין.
 
 
המשרד עובד בפריסה ארצית ובמגוון תחומים: 
חוקר פרטי
  • חוקר פרטי מעקבים
  • חקירות כלכליות
  • איתורי נכסים
  • חקירות עסקיות
  • בניית תיק גירושין
  • חקירות אישות
  • גילוי האזנות סתר
  • חקירות טרם התקשרות עסקית
  • אבטחת מידע
 
  
מעקבים
ביצוע מעקבים באמצעות עוקבים, חוקרים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך המעקב הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.
 
חקירות כלכליות ואיתורי נכסים
המחלקה הכלכלית במשרד חקירות ידע חקירות מתמחה בביצוע חקירות כלכליות בדרגות עומק שונות, ע"פ צרכי ה חקירה והלקוח, על מנת לאסוף ולתעד מידע ברור ואמין על הנחקר, אשר יוכל לשמש את הלקוח בבית משפט.
חקירות איתור נכסים ורכוש - התחמקות של בעלי חוב מלשלם את חובם בטענה כי הם חסרי רכוש, ניסיונות להברחת נכסים, רכוש אשר אחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו, השתלטות גורם זר.
 
חקירות עסקיות - מודיעין עסקי
מתן שירותי מודיעין עסקי על ידי חוקר פרטי לכל סוגי החברות ובכל היקף נדרש. מודיעין עסקי הינו כלי חשוב והכרחי בעולם העסקים, ומהווה אמצעי חיוני ומכריע בכל חברה בתהליך קבלת החלטות, גיבוש אסטרטגיה מול מתחרים וזיהוי הזדמנויות. 
 
ניסיוננו הרב בתחום חקירות אישות שנצבר במהלך השנים והכרותינו הקרובה עם שיטותיהם ודפוסי התנהגותם של בוגדים או בוגדות, כמו גם הכלים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותנו, הם הגורמים לכך שאחוזי ההצלחה שלנו בתחום חקירות אישות וחשיפת בגידות הם מהגבוהים בארץ.
 
בניית תיק גירושין ע"י משרדינו מבוצעת באמצעות בלשים פרטיים מומחים בחקירה, איסוף ותיעוד של חומר קביל והכרחי לצורך בניית תיקי גירושין ותיקי אישות. עומדים לרשותנו האמצעים, הקשרים הנחוצים והכלים המתקדמים ביותר לצורך איסוף ראיות ובניית תיק גירושין שיעזרו לכם במאבק משפטי המלווה הליך קשה זה.
 
שירותי בדיקות האזנות סתר לגילוי וחשיפת האזנות סתר בבית, במשרד, ברכב, בקו הטלפון, במרכזיה האלקטרונית, בשלוחות הטלפון, בדיקות האזנה לפלאפון ומכשירים סלולריים או סמארטפונים. לרשותנו עומד הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לביצוע בדיקות האזנת סתר לחשיפה ואיתור של מכשירי ציתות והאזנה.
 
חקירות רקע מקיפות ופרטניות: הקצאות אשראי, חובות קיימים, פעילות עסקית בעבר ובהווה, נתונים לגבי רכוש קבוע ונזיל, מקורות הכנסה בעבר ובהווה, מצב משפטי, מקומות עבודה קודמים, קשרים משפחתיים וחברתיים.
 
אבטחת מידע
שיטות חקירה מקוריות ואפקטיביות לזיהוי ומניעת ריגול תעשייתי בעסק, חוקי ושאינו חוקי. החקירה נעשית ע"י זיהוי ובדיקת חולשות ואזורי "בטן רכה" הן בעסק עצמו והן בחברות חיצוניות הנותנות שירותים שונים לעסק וחשופות למידע סודי או רגיש.
 
סודיות מובטחת!  מעל הכל אנו מקפידים על חיסיון לקוחותינו!
 
בכל הכרוך בפעולות החקירתיות והמבצעיות של המשרד, הכלל שלנו הינו, שבעל המשרד בחקירות רגישות נמצא תמיד בשטח ומפקח אישית על כל מהלך החקירה והבאת הראיות.
החוקרים והעוקבים העובדים במסגרת פעילות המשרד הינם מורשים משרד המשפטים, בוגרי יחידות מיוחדות, מקצועיים ומנוסים.
 
במסגרת שירותינו ידע חקירות מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דוח חקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום ואף על ידי חוקר פרטי מקביל על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש חומר ראייתי במקרה הצורך. בידע חקירות חוקרים פרטיים מקצוענים - אנו עובדים עם עורכי דין מהטובים בארץ ומספקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנים את לקוחותינו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.
 
 
 
לקבלת ייעוץ חינם בנוגע לשירותי חוקר פרטי התקשרו לטלפון 03-6007888
 
שאלות ופרטים נוספים
אנו שמחים לעמוד לרשותך בכל שאלה ובכל עת, בכל הקשור לחוקר פרטי. חסכו זמן יקר ובררו פרטים דרכינו

צור קשר