האזנות סתר 

הקלטת שיחות - מקליט שיחות - מכשיר הקלטה

במקרי חקירות רבים ישנו צורך בהקלטה ותיעוד של שיחות, התבטאויות ושיחות טלפון וזאת ללא ידיעת המוקלט. הקלטות אלה הינן חיוניות לעיתים קרובות כראיות בבית המשפט.
הקלטה מסוג זה אינה מוגדרת בתור האזנת סתר , וחשוב להדגיש זאת- האזנות סתר אינן חוקיות ומהוות עבירה פלילית, וכמובן שאינן קבילות בבית משפט ועלולות לגרום נזק רב למבצע אותן.

במקרה שאדם מקליט שיחות כאשר הוא צד פעיל בשיחה, זוהי האזנה שהינה חוקית אינה מוגדרת האזנת סתר ויכולה לשמש כראיה שתשנה את החלטת בית המשפט לכאן או לכאן.
על מנת שהקלטה תתקבל כראייה קבילה בבית משפט, נתוני ההקלטה כגון תאריך ושעה מדויקים, פירוט מלא של השותפים לשיחה ועוד, צריכים להיות מתועדים ומפורטים.
כמו כן, נדרש תמלול מדויק ומקצועי של ההקלטה, וזהו תנאי בסיסי לקבילות הראיה בבית משפט.

משרד החקירות "ידע חקירות" מספק שירותי האזנות סתר מהמתקדמים בארץ ע"י שימוש בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר. החוקרים ב"ידע חקירות" הינם מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, יודעים את החוק על  בוריו ואת דרכי הפעולה האפקטיביות ביותר המותרות במסגרת החוק. בשל כך, המידע אותו אוספים ומקליטים חוקרים שלנו במסגרת האזנה וע"י מקליט שיחות הינו קביל בבית משפט ומשמש כראייה חשובה ואפקטיבית.


השירותים והציוד אותם אנחנו מספקים בתחום של האזנות סתר:

•   הקלטת שיחות טלפון. מקליט שיחות .

•   תיעוד והקלטה של שיחות בבית, במשרד, בעסק או ברכב (קול ו/או תמונה).

•   תמלול מקצועי של המידע המוקלט לצורך שימוש כראיה בבית משפט.
 
 
במסגרת שרותנו, משרד חקירות "ידע חקירות" מעביר ללקוחותיו דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך.

דו"ח החקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום של האזנות סתר, על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש כחומר ראייתי במקרה הצורך.

משרד חקירות "ידע חקירות" עובד עם עורכי דין מהטובים בארץ וכחלק משירותיו מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.
 

לקבלת ייעוץ חינם  מאת בלש פרטי או חוקר פרטי בנושא האזנות, האזנות סתר, מקליט שיחות, התקשרו, 24 שעות ביממה, לטלפון: 03-6007888