בלש פרטי 

בלש פרטי שישיג לך את התוצאות שרצית 
 
הבלשים הפרטיים במשרד "ידע חקירות", עובדים ברישיון לעסוק בחקירות, באישור המחלקה לרישוי חוקרים פרטיים במשרד המשפטים.
משרדנו מספק את שירותיו ללקוחות שונים בכל המגזרים, לקוחות פרטיים, חברות קטנות וחברות גדולות, חברות ממשלתיות ומשרדי עורכי דין.
 
                                                             בלש פרטי
 
 
המשרד עובד בפריסה ארצית ובמגוון תחומים: 
 
מעקבים
ביצוע מעקבים באמצעות עוקבים, בלשים, בלשים ואנשי שטח מהמנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם, המחויבים לאיסוף ראיות ותיעודן באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר. ראיות אותן אוספים עוקבים במהלך המעקב הינן איכותיות, מתועדות היטב, ויכולות לשמש ראיות קבילות בבית משפט.
  
ניסיוננו הרב בתחום , כמו גם הכלים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותנו, הם הגורמים לכך שאחוזי ההצלחה שלנו בתחום חקירות אישות וחשיפת בגידות הם מהגבוהים בארץ. חקירות אישות שנצבר במהלך השנים והכרותינו הקרובה עם שיטותיהם ודפוסי התנהגותם של בוגדים או בוגדות
 
בניית תיק גירושין
ביצוע חקירות בניית תיק גירושין באמצעות בלשים פרטיים מומחים בחקירה, איסוף ותיעוד של חומר קביל והכרחי לצורך בניית תיקי גירושין ותיקי אישות. עומדים לרשותנו האמצעים, הקשרים הנחוצים והכלים המתקדמים ביותר לצורך איסוף ראיות ובניית תיק גירושין שיעזרו לכם במאבק משפטי המלווה הליך קשה זה.
  
המחלקה הכלכלית במשרד חקירות ידע חקירות מתמחה בביצוע חקירות כלכליות בדרגות עומק שונות, ע"פ צרכי ה חקירה והלקוח, על מנת לאסוף ולתעד מידע ברור ואמין על הנחקר, אשר יוכל לשמש את הלקוח בבית משפט.
  
מתן שירותי מודיעין עסקי לכל סוגי החברות ובכל היקף נדרש. מודיעין עסקי הינו כלי חשוב והכרחי בעולם העסקים, ומהווה אמצעי חיוני ומכריע בכל חברה בתהליך קבלת החלטות, גיבוש אסטרטגיה מול מתחרים וזיהוי הזדמנויות. 
  
חקירות איתור נכסים ורכוש - התחמקות של בעלי חוב מלשלם את חובם בטענה כי הם חסרי רכוש, ניסיונות להברחת נכסים, רכוש אשר אחד מבני הזוג אינו יודע על קיומו, השתלטות גורם זר.
  
חקירות טרם התקשרות עסקית
חקירות רקע מקיפות ופרטניות: הקצאות אשראי, חובות קיימים, פעילות עסקית בעבר ובהווה, נתונים לגבי רכוש קבוע ונזיל, מקורות הכנסה בעבר ובהווה, מצב משפטי, מקומות עבודה קודמים, קשרים משפחתיים וחברתיים.
  
שירותי בדיקות האזנות סתר לגילוי וחשיפת האזנות סתר בבית, במשרד, ברכב, בקו הטלפון, במרכזיה האלקטרונית, בשלוחות הטלפון, בדיקות האזנה לפלאפון ומכשירים סלולריים או סמארטפונים. לרשותנו עומד הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לביצוע בדיקות האזנת סתר לחשיפה ואיתור של מכשירי ציתות והאזנה.

שיטות חקירה מקוריות ואפקטיביות לזיהוי ומניעת ריגול תעשייתי בעסק, חוקי ושאינו חוקי. החקירה נעשית ע"י זיהוי ובדיקת חולשות ואזורי "בטן רכה" הן בעסק עצמו והן בחברות חיצוניות הנותנות שירותים שונים לעסק וחשופות למידע סודי או רגיש.
 

בכל הכרוך בפעולות החקירתיות והמבצעיות של המשרד, הכלל שלנו הינו, שבעל המשרד בחקירות רגישות נמצא תמיד בשטח ומפקח אישית על כל מהלך החקירה והבאת הראיות, הן בביצוע מעקבים מתוחכמים, הן בהתקנת מצלמות סמויות והן בהוצאת מידע ע"י בלש פרטי תוך שימוש בתחבולות שונות ומגוונות עם ניסיון של קרוב ל-25 שנה בביצוע חקירות.במשרד חטיבה מיוחדת העוסקת בהתקנה, מכירה והשכרה של ציוד חקירות מתקדם (מצלמות סמויות, ציוד הקלטה, ציוד מעקב GPS, תוכנות לאבטחת מידע, ועוד).

הבלשים והעוקבים העובדים במסגרת פעילות המשרד הינם מורשים משרד המשפטים, בוגרי יחידות מיוחדות, מקצועיים ומנוסים.
 

סודיות מובטחת!  מעל הכל אנו מקפידים על חיסיון לקוחותינו!
 
במסגרת שירותינו:
ידע חקירות מעבירה ללקוחותיה דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב חומר מצולם ומתועד, והמלצות להמשך פעולה במקרה הצורך. דוח חקירה המועבר ללקוח עובר בדיקת עו"ד המתמחה בתחום ואף על ידי בלש פרטי מקביל על מנת לוודא כי החומר הינו חוקי וקביל בבית משפט ויכול לשמש חומר ראייתי במקרה הצורך. בידע חקירות בלשים פרטיים מקצוענים - אנו עובדים עם עורכי דין מהטובים בארץ ומספקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי לא פורמאלי, ובמקרה הצורך מפנים את לקוחותינו לטובי עורכי הדין בכל התחומים.
 
 
 
שאלות ופרטים נוספים
אנו שמחים לעמוד לרשותך בכל שאלה ובכל עת, בכל הקשור לבלש פרטי. חסכו זמן יקר ובררו פרטים דרכינו

צור קשר